Sierax Marcin Sierakowski

Producent filtrów powietrza do wentylacji i klimatyzacji.

Oferta

Filtry kasetowe: Medium filtracyjne z włókniny poliestrowej osadzone na siatce wspierającej ze stali ocynkowanej, tworzącej w jednakowych odstępach pozaginaną powierzchnie filtracyjną. Całość zamknięta w obudowie z blachy stalowej ocynkowanej.

Filtry kieszeniowe: Medium filtracyjne - włóknina poliestrowa, z której wykonane są kieszenie filtracyjne zapewniające dużą powierzchnię filtracji. Całość jest wyklejona i uszczelniona w ramce wykonanej ze stali ocynkowanej o standardowym wymiarze 25 mm.

Firma SIERAX powstała w 1998 roku w Pobiedziskach. W pierwotnej formie świadczyła tylko usługi i zajmowała się głównie wymianą wkładów filtracyjnych i zaopatrywaniem przedsiębiorstw w przemysłowe filtry powietrza. Rzetelność i solidność wykonywanych przez nas usług przyczyniła się do rozwoju i rozszerzenia działalności przez wprowadzanie coraz szerszej oferty materiałów filtracyjnych, aż po uruchomienie produkcji kasetowych i kieszeniowych filtrów powietrza.

Produkty i usługi

Filtry do wentylacji, filtry do klimatyzacji, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe, materiały filtracyjne, filtry do central wentylacyjnych, filtry powietrza wg PN-EN-779, maty filtracyjne

Wszystkie nasze wyroby posiadają atest wydany przez Instytut Higieny Komunalnej Państwowego Zakładu

Marki i specjalizacje

Wszystkie nasze wyroby posiadają atest wydany przez Instytut Higieny Komunalnej Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

filtracja, wentylacja, klimatyzacja, filtrowentylacja, filtry powietrza, filtry kasetowe, filtry kieszeniowe, filtry płaskie, filtry działkowe, płyty filtracyjne, centrala wentylacyjna, oczyszczanie powietrza, filtry, filtry do wentylacji, filtry do klimatyzacji, filtry do central wentylacyjnych,