Zakład Budowlany "Domagała & Syn" S.C.

Nasza firma budowlana świadczy kompleksowe usługi budowlane.

Oferta

Firma „Domagała & Syn” działa na rynku związanym z usługami budowlanymi już od 1979 roku, choć obecna nazwa została nadana firmie w 2007 roku. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie na rynku zarówno krajowym, jak i zagranicznym – wykonywaliśmy liczne zlecenia we Francji.

Założycielem naszej firmy budowlanej jest Jan Domagała. Obecnie jest to spółka cywilna założona z synem, Wojciechem Domagała. Wspólnymi siłami, wykorzystując doświadczenie staramy się doradzać Klientowi i pomóc mu wybrać najlepszą technologię, dostosowaną do jego potrzeb.

Nasza firma budowlana świadczy kompleksowe usługi budowlane. Posiadamy swoje zaplecze sprzętowe (rusztowania elewacyjne, koparkę), które jest należycie wykorzystywane przez naszą doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.

budownictwo pod klucz, fundamenty, mury, ocieplenia, tynki, dekarstwo, dachy, hale przemysłowe.

Produkty i usługi

Specjalizacja naszej firmy:

- budowa domów od podstaw,
- budowa budynków przemysłowych, hal,
- konstrukcje dachowe (pokrycia dachowe, blachodachówki, dachówki),
- usługi dekarskie (opierzenia, rynny, podbitki),
- remonty domów, biur itp.,
- obróbki blacharskie,

- układanie kostki brukowej,
- wykończenia wnętrz,
- usługi koparko-ładowarką,
- suche zabudowy,
- wykonujemy inwestycje w stanie surowym jak i wykończone pod klucz.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

budownictwo pod klucz, fundamenty, mury, docieplenia, tynki, pokrycia dachowe, usługi dekarskie, dachy, budowa budynków przemysłowych, budowa hal, konstrukcje dachowe, układanie kostki brukowej, wykończenia wnętrz, usługi koparko-ładowarką, suche zabudowy, inwestycje w stanie surowym, remonty domów, remonty biur, obróbki blacharskie, budowa domów od podstaw,