Oferta

Usługi ogólnobudowlane

Oferta:

- USŁUGI TYNKARSKIE
- USŁUGI MALARSKIE I GIPSOWANIE
- TAPETOWANIE
- UKŁADANIE GLAZURY, TERAKOTY, GRESU
- PRACE POSADZKARSKIE
- SUFITY PODWIESZANE
- ZABUDOWY KARTONOWO-GIPSOWE (ŚCIANKI DZIAŁOWE)
- MONTAŻ STOLARKI OTWOROWEJ
- INSTALACJE ELEKTRYCZNE
- INSTALACJE SANITARNE
- INNE USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE, DOPASOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA

Postaw na naszą firmę budowlaną.

Dla nas każde zlecenie jest ważne, dlatego wszystkie etapy budowy domu lub remontu realizujemy z dużym zaangażowaniem. Udzielamy fachowych porad i pomagamy w wyborze odpowiednich materiałów oraz rozwiązań. Nasze usługi ogólnobudowlane to również konkurencyjne ceny.

Nasi pracownicy to ekipa z wieloletnim doświadczeniem, która jest na bieżąco z nowinkami w branży budowlano-remontowej. Doskonale zaplecze techniczne pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu.

Produkty i usługi

Oferujemy Państwu wszelkie prace z zakresu usług ogólnobudowlanych. Podejmujemy się zarówno dużych zleceń takich jak budowa obiektów (domów, hal, budynków użyteczności publicznej), jak i zleceń dotyczących prac wykończeniowych czy remontów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, dużymi inwestorami, a także spółdzielniami mieszkaniowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy budowlanej!

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

budowa domów, prace wykończeniowe, remonty, wykończenie pod klucz, usługi budowlane, wykończenia domów, remonty domów, firma remontowa, domki jednorodzinne, adaptacje budynków, adaptacje, modernizacja, przebudowa, budowa domów od a do z, indywidualne rozwiązania, wykończenia mieszkań, malowanie, tapetowanie, kafelkowanie, tynkowanie, tynki wewnętrzne, usługi malarskie, sufity podwieszane, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne,