Firma Handlowo-Usługowa "Logest" Barbara Barańska

Firma zajmuje się produkcją napędów silnikowych oraz odłączników pod potrzeby energetyki.

Oferta

Oferujemy obróbkę przewodów i kabli oraz montaż wiązek kablowych. Wykonujemy je wg specyfikacji Klienta z naszego lub powierzonego materiału. Przy produkcji stosujemy złącza renomowanych firm. Park maszynowy obejmuje maszyny do obróbki kabli, praski minośrodowe, wiele aplikatorów do do rożnych końcówek. Wiązki przechodzą kontrole procesu zaciskania i teksty stałości połączeń.

Produkty i usługi

FHU "LOGEST" prowadzi działalność od 2000 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lęborku przy ul. B. Krzywoustego 1. W tym okresie wybudowano całkowicie nowy zakład z halą montażu, zapleczem magazynowym oraz częścią biurową. Całkowita powierzchnia wynosi 700 m2. Firma zajmuje się produkcją napędów silnikowych oraz odłączników pod potrzeby energetyki. Odbiorcami są ABB Sp. z o.o. w Warszawie oraz Hapam Poland w Łodzi. W ostatnim okresie, po zakupie automatów do cięcia i prski do zaciskania końcówek, wdrożono do produkcji wyprowadzenia kablowe do silników elektrycznych. FHU "LOGEST" zajmuje się również działalnością handlową. Krótki okres realizacji zleceń oraz rzetelność wykonywania zadań przyczyniają się do stałego wzrostu sprzedaży.

Marki i specjalizacje

Producent:
kable i przewody
- linki uziomowe
- transfer danych
- energetyka

skrzynki sterownicze,
napędy elektryczne

Nasza hurtownia dysponuje głównie elementami złącznymi wykonanymi ze stali węglowej i stopowej. Jest to stal: galwanicznie cynkowana i ocynk ogniowy. tj. elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2, A4.
A także:
- Oringi
- Uszczelki
- Simmeringi
- łozyska
- tuleje ślisgowe
- tworzywa
- pasy napędowe

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

napędy elektryczne, kable, przewody, skrzynki sterownicze, wiązki kablowe, linki uziomowe, kable transfer danych, przewody transfer danych, normalia, uszczelniacze, łożyska, tuleje ślizgowe, tworzywa, pasy napędowe, hurtownia eletrotechniczna, obróbka przewodów, obróbka kabli,