Zakład Usług Kominiarskich Henryk Ławniczak

Dla wszystkich swoich obecnych i przyszłych Klientów życzę Szczęścia, Miłości oraz odwiedzin bociana

Oferta

W zakres naszych usług wchodzą:

Kontrola przewodów kominowych

Przewody kominowe powinny być obowiązkowo sprawdzane raz w roku. Celem kontroli jest poznanie faktycznego stanu i sprawności przewodów kominowych. Kominiarz na podstawie kontroli ocenia, czy przewody kominowe oraz podłączenia mogą być bezpiecznie użytkowane.

Kontrola przewodów kominowych ze specjalistyczną kamerą kominową
Kamera kominowa dociera w miejsca trudno dostępne. Dzięki możliwości wykonywania zdjęć i kręcenia filmów pomaga dokładnie zdiagnozować szczegóły usterek odpowiedzialnych za niewłaściwe funkcjonowanie przewodu kominowego. Diagnoza z wykorzystaniem kamery przyczynia się do obniżenia kosztów naprawy komina.

Dokonujemy odbiorów przewodów kominowych i wydajemy zaświadczenia o ich dopuszczeniu do użytku celem przedstawienia ich w:

- nadzorze budowlanym,
- gazowni,
- sanepidzie.

Odbiór przewodów kominowych jest niezbędny przed dopuszczeniem do użytku budynku lub instalacji gazowej. Zanim wydamy zaświadczenie.

Produkty i usługi

- Sprawdzanie przewodów kominowych (dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) na ciąg i drożność wraz z szkicem przewodów ponad dachem oraz potwierdzeniem lokatorskim z przeprowadzonej kontroli
- Udrożnienie przewodów kominowych
- Uporządkowanie podłączeń dymowych, spalinowych i wentylacyjnych
- Montaż nasad wiatrochronnych
- Zabezpieczanie przewodów kominowych przed ptakami
- Remonty kominów ponad dachem
- Roboty ogólnobudowlane związane z kompleksowymi naprawami przewodów kominowych (przemurowanie, uporządkowanie podłączeń oraz uszczelnianie)
- Uszczelnianie przewodów kominowych metodą ALUFOL
- Stała konserwacja oraz kompleksowa obsługa kotłowni na paliwa stałe, płynne i gazowe
- Wykonywanie analizy spalin
- Sprawdzanie wnętrza przewodów kominowych kamerą TV
- Wykonywanie pomiarów ciągów kominowych
- Montaż mechanicznej oraz klimatyzacji stalowych wkładów kwasoodpornych
- Konserwacja oraz sprawdzanie wentylacji
* czyszczenie przewodów kominowych
* ekspertyzy kominiarskie

Marki i specjalizacje

Usługi remontowe:

- malowanie,
- sufity podwieszane,
- panele,
- ścianki działowe,
- terakota,
- glazura,
- biały montaż,
- przeróbki elektryczne,
- przeróbki hydrauliczne,
- elewacje,
- docieplenia budynków,
- płyty GK.

Opinie

perfekcyjny fachowiec do tego zyczliwy czlowiek,polecam tego wykonawce.
Bardzo polecam innym skorzystanie z usług kominiarskich Pana Henryka. Jest to osoba znająca swój fach. Pracę wykonuje solidnie i z ludzkim podejściem do Klienta.
Jakiś czas temu mąż odkrył problem z tlącą się sadzą w kominie. Z powodu późnej pory nikt nie był w stanie pomóc. Znajomi polecili nam pana Henryka, który po mimo wszystko zgodził się przyjechać i nam pomóc. Dobry fachowiec. Gorąco Polecam.
Nie możliwe?? Wszystko możliwe gdy się ma pojęcie o tym co się robi. Solidnie, szybko w miłej atmosferze. Odetkane, nie dymi, ale za to huczy:)) tak to powinno się palić:)) Polecam bez dwóch zdań.
Fachowiec godny polecenia innym. Skuteczny i znający fach.
Witam. Usługa została wykonana sumiennie, rzetelnie i co też ważne, zgodnie z terminem zamówienia, co jest rzadkością. Polecam tego Fachowca.
Sympatyczny i życzliwy fachowiec, zna się na swojej pracy jak mało, który w tym kraju. Polecam.
Witam! Firma Pana Henryka jest 100% solidna, perfekcyjna a fachowa znajomość obsługi technicznej zasługuje na plus. Duży szacunek do klienta. GORĄCO polecam tego wykonawcę!!
Na Pana Henryka wpadłem zupelnie przypadkowo, tu w Belgii. Zrobil u mnie taką robotę, że przecieralem oczy. To naprawde dobry fachowiec i już nic nie robię bez niego. Nawet jeśli musze poczekac, by tu przyjechal to czekam, bo mam pewność, że będzie wszystko zrobione "na złoty modal". To złota rączka.! Polecam.!
Po awarii szybu kominowego było u mnie dwóch kominiarzy jako trzeci dotarł pan Henryk. Ku mojemu zdziwieniu żadna z czynności dotyczących wyczyszczenia szybu kominowego nie sprawiła panu Henrykowi najmniejszego problemu. Nie usłyszałem ani razu, że czegoś się nie da. Do tego bardzo miła atmosfera i niski koszt usługi. Serdecznie polecam.
Zapchane, dymi ?? Nie ma rzeczy niemożliwych dla Pana Henryka. Wielka dokładność miła atmosfera. Oby więcej uczciwych i solidnych fachowców na Podlasiu jak On. Dziękuję i Polecam bez dwóch zdań.
Usługa została wykonana z niesamowitą precyzją i wielką pasją, miła atmosfera, fachowe porady. Bardzo polecam tego kominiarza. Zmieniłem zdanie na temat tego zawodu, aby było więcej tak przyjaznych ludzi.
Awaria pieca kuchennego przez bardzo dobrego kominiarza-zduna p. Henryka Ławniczak zastała naprawiona bardzo solidnie, uczciwie, rzetelnie i niedrogo. Ja Kononowicz Krzysztof polecam tego fachowca, gdyż jest godny zaufania. Krzysztof Kononowicz.
Bardzo polecam innym skorzystanie z usług kominiarskich P. Henryka. 100% fachowiec.
Witam! Bardzo dobry fachowiec, wykonał prace dokładnie i był bardzo miły. Polecam.

Słowa kluczowe zwiń

przewodów kominowych, kominiarz, usługi budowlane, kominiarskie usługi, naprawa kominów, czyszczenie, czyszczenie komina, czyszczenie kominów, czyszczenie pieca kuchennego, czyszczenie przewodów kominowych, czyszczenie przewodów wentylacyjnych, czyszczenie urządzeń kominowych, dachy, ekspertyzy, ekspertyzy kominów, ekspertyzy przewodów kominowych, frezowanie kominów, instalacje, instalatorstwo wkładów kominowych, inwentaryzacja urządzeń kominowych, kamera kominowa, komin, kominek, kominiarstwo, kominiarze, kominowe, kominy, kontrola przewodów kominowych, kontrola szczelności instalacji gazowych, kontrola techniczna kominów, kontrola wentylacji pomieszczeń, montaż kratek wentylacyjnych, montaż nasad kominowych, montaż systemów kominowych, montaż wkładów kominowych, naprawa pieców gazowych, nasady kominowe, odbiory kominów, odbiór przewodów kominiarskich, odbiór przewodów kominowych, adaptacja poddaszy, adaptacja pomieszczeń, adaptacja wnętrz, adaptacje, adaptacje poddaszy, adaptacje pomieszczeń, adaptacje wnętrz, aglomarmur, aglomarmury, altany, aranżacja wnętrz, aranżacje wnętrz, biały montaż, blaty, blaty z kamienia, bruk, brukarz, brukowanie, budowa, budowa domu, budowa domu pod klucz, budowa domów, budowa domów jednorodzinnych, budowa domów od podstaw, budowa domów pod klucz, budowa mieszkań pod klucz, budowa mieszkań z wykończeniem, budowa od a do z, budowa od podstaw, budowa ogrodzeń, budowa pod klucz, budowanie domów, budowlane, budowlane usługi wykańczanie wnętrz, budowlaniec, budownictwo drogowe, budownictwo kompleksowe, budownictwo ogólne,