Z.P.T. "Maxpol" Bogdan Polak

Wentylatory oraz elementy wentylacyjne z tworzyw sztucznych, metalu i drewna.

Oferta

Firma ZPT Maxpol Bogdan Polak istnieje od 1985 roku i specjalizuje się w produkcji wentylatorów, kratek wentylacyjnych z drewna, tworzyw sztucznych i metalu oraz anemostatów. Przedsiębiorstwo dysponuje narzędziownią, w której wykonywane są m.in. formy wtryskowe o rozmiarach do 1000 mm.

Wentylatory – wyposażone w czujniki ruchu, wilgotności, światła,
dostępne także w wersjach z mechanizmem czasowym i pilotem.
Kratki wentylacyjne metalowe – polecane do stosowania na zewnątrz
budynków oraz w miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur
Kratki ozdobne do nagrzewania nadmuchowego
Kratki wentylacyjne z drewna – wykonane z drewna sosnowego

Podest wentylacyjno-instalacyjny – do szalowania podłóg, tarasów
i dachów metodą traconego szalunku.

Produkty i usługi

Kratki wentylacyjne z tworzyw sztucznych – wykonane z PP lub
wysokoudarowego tworzywa ABS.

• uniwersalne – montowane na wlotach i wylotach kanałów wentylacyjnych, wewnątrz lub na zewnątrz budynków; opcjonalnie z siatką przeciw insektom.
• z wyjściem rurowym – składają się z dwóch części: tylnej z uchwytem do podłączenia elastycznych rur wentylacyjnych i przedniej z kratką; produkt dostępny także w wersji z siatką przeciw insektom.
• z nastawną żaluzją – żaluzja ustawiana jest za pomocą suwaka, znajdującego się w dolnej części kratki lub sznurków połączonych z listwą suwaka.
• z ruchomą żaluzją – zapobiegają wstecznemu przypływowi powietrza; dostępne w wersji wyciągowej (przekrój wentylacyjny od 10 do 120 cm2)
i nawiewnej (w instalacjach z wymuszonym przepływem powietrza).
• do pochłaniaczy kuchennych – z otworem przystosowanym do podłączenia przewodu wentylacyjnego pochłaniacza kuchennego; z wejściem kwadratowym lub okrągłym oraz siatką.

Marki i specjalizacje

Anemostaty

• nawiewno-wyciągowe – polecane do sufitów podwieszanych. Mocowane przy pomocy trzech sprężyn zintegrowanych z obudową. Regulacja przepływu powietrza następuje przez wkręcenie lub wykręcenie części środkowej wywiewnika.
• nawiewno-wyciągowe z wyjściem rurowym – umożliwiają podłączenie elastycznych rur wentylacyjnych. Obudowa, wyposażona w elastyczny pierścień mocujący, ułatwia demontaż i czyszczenie

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

kratki wentylacyjne, produkcja kratek wentylacyjnych, wentylatory elektryczne sterowane pilotem, produkcja wentylatorów elektrycznych, wentylatory, anemostaty, kratki wentylacyjne z drewna, kratki wentylacyjne metalowe, kratki ozdobne do nagrzewania nadmuchowego, kratki wentylacyjne z tworzyw sztucznych, produkcja wentylatorów, wentylatory elektryczne, wyroby do wentylacji, projektowanie kratek wentylacyjnych, kratki wentylacyjne na kominy, tuba metalowa z kratką do montażu na ociepleniach, kratki wentylacyjne uniwersalne, kratki wentylacyjne z wyjściem rurowym, kratki wentylacyjne z nastawną żaluzją, kratki wentylacyjne z ruchomą żaluzją, kratki wentylacyjne do pochłaniaczy kuchennych, kratki wentylacyjne okrągłe, anemostaty nawiewno-wyciągowe z wyjściem rurowym, kratki wentylacyjne do sufitów podwieszanych, kratki wentylacyjne do drzwi łazienkowych, tulejki wentylacyjne do drzwi łazienkowych, łączniki do wykonywania ciągów wentylacyjnych, kratka wentylacyjna metalowa, kratki ozdobne do nagrzewania nadmuchowego, wentylator elektryczny,