Zakład Produkcji Maszyn i Urządzeń RSM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń do produkcji rynien, rur spustowych...

Oferta

Firma posiada własne biuro konstrukcyjne pracujące w systemie CAD 3D SolidWorks. Możemy zaprojektować maszynę do profilu według rysunku i życzeń klienta. Maszyny naszej firmy znane są w kraju i za granicą. Produkujemy do USA, Francji, Hiszpanii, Belgii, Rosji, Grecji, RPA na Ukrainę i Białoruś.

- Maszyny do rynien
- Maszyny do rur spustowych
- Maszyny do paneli dachowych i parapetów
- Maszyny do profili specjalnych
- Maszyny do kolanek
- Akcesoria

Produkty i usługi

RSM (Rollforming Systems Machinery) to firma działająca na polskim rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w produkcji maszyn i urządzeń do produkcji rynien, rur spustowych, paneli dachowych, parapetów i profili specjalnych produkowanych w systemie ciągłym (system ENGLERT). Profil może być dowolnej długości. Maszyny mogą być stacjonarne lub przewoźne, z napędem elektrycznym lub hydraulicznym. Mogą być z gilotyną ręczną lub hydrauliczną. Na życzenie klienta maszyna może być wyposażona w komputer sterujący pozwalający ustalić długość i ilość sztuk produkowanego profilu, lub elektroniczną suwmiarkę wskazującą długość profilu.

Rynny dachowe, rury spustowe i akcesoria produkowane w systemie ENGLERT posiadają Aprobatę Techniczną AT-06-0346/2000 wystawioną przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Elementów Wyposażenia Budownictwa „METALPLAST” w Poznaniu.

Marki i specjalizacje

- Maszyny do rynien
- Maszyny do rur spustowych
- Maszyny do paneli dachowych i parapetów
- Maszyny do profili specjalnych
- Maszyny do kolanek

Opinie

Kompetentni fachowcy z firmy RSM Sp. z o.o. udowadniają, że "polak nadal potrafi". Prezes Tokarski jest otwarty na współpracę i pomaga zrobić pierwszy krok w dobrą stronę. Dziękujemy Green Arch Poznań Zdrowe domy z drewna.

Słowa kluczowe zwiń

maszyny do rynien, maszyny do paneli, maszyny do rur spustowych, maszyny do profili specjalnych, akcesoria, maszyny przewoźne do produkcji profili specjalnych, maszyny przewoźne do produkcji paneli dachowych, maszyny przewoźne do produkcji rur spustowych, maszyny przewoźne do produkcji rynie, maszyny do kolanek, maszyny do paneli dachowych, produkcja urządzeń do produkcji rur spustowyc,