Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.

Inteligentne rozwiązania w technice opakowań.

Oferta

W naszych opakowaniach można:
- transportować
- przechowywać
- sprzedawać.

Oferujemy:

- puszki i szalki,
- wiaderka okrągłe,
- wiaderka owalne,
- wiaderka czworoboczne,
- wiadra UN.

W naszych opakowaniach można transportować, przechowywać i sprzedawać najróżniejsze produkty począwszy od ketchupu, jogurtu lub sałatki ziemniaczanej, po farby dyspersyjne, kosmetyki samochodowe lub tłuszcze. Dlatego wobec naszych produktów stawia się najwyższe wymagania.

Nasz system zarządzania jakością bazuje na ogólnie uznawanych normach (DIN ISO 9001 : 2000 i normach HACCP). ISO 22000
Robimy wszystko aby zapewnić optymalny stopień bezpieczeństwa produktów w naszych opakowaniach.

Produkty i usługi

Każdego dnia firma Jokey produkuje ponad 2,8 miliona artykułów z tworzyw sztucznych ,...

Każdego dnia firma Jokey produkuje ponad 2,8 miliona artykułów z tworzyw sztucznych, wykorzystując do tego 300 automatów wtryskowych. Przy użyciu tych maszyn, o sile nacisku od 80 do 200 ton, można zrobić wszystko. Punkt ciężkości to jednak produkcja opakowań.

W kwestii serwisu staramy się wyróżniać. Serdeczność, praktyczne rozwiązywanie problemów, terminowe dostarczanie produktów, techniczne usuwanie problemów u klienta oraz dostępna na całym świecie sieć punktów serwisowych - wszystko to jest oczywistością w firmie Jokey. Dla nas, jako lidera na rynku, serwis ma zdecydowanie największe znaczenie. Chodzi przede wszystkim o umiejętność wyprzedzania trendów rynkowych.


Opinie

Słowa kluczowe zwiń

wiadra, opakowania plastikowe, wiadro, pojemnik, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania z tektury litej, opakowania drewniane, opakowania papierowe, opakowania styropianowe, opakowania foliowe, pojemniki, wiadra plastikowe, pojemniki plastikowe, opakowania na maszyny, opakowania na sprzęt, opakowania do żywności, opakowania metalowe, opakowania plastikowe, farby spożywcze, opakowania kaszerowane, opakowania z nadrukiem, opakowania foliowe, opakowania do żywności, opakowania z tektury, opakowania styropianowe,