"Henar" Spółka z o.o. Przedsiębiorstwo Automatyzacji Przemysłu

Witamy w HENAR, przedsiębiorstwie automatyzacji przemysłu.

Oferta

Oferujemy:
- bogate doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych i aluminiowych,
- prace spawalnicze wykonywane automatami w osłonie gazów szlachetnych dla zapewnienia trwałości i odporności na korozję połączeń stalowych i aluminiowych,
- wszystkie usługi wchodzące w zakres obróbki metali w tym także aluminium: cięcie, gięcie, tłoczenie, toczenie, frezowanie, obróbka skrawaniem,
- wykonywanie specjalistycznego i skomplikowanego oprzyrządowania oraz maszyn w zależności od zapotrzebowania,
- mechanizacja i automatyzacja produkcji,
- kompletowanie nowych i modernizacja istniejących linii technologicznych,
- wykonywanie prototypowych urządzeń produkcyjnych na podstawie powierzonej dokumentacji lub projektów własnych,
- dorabianie części zamiennych do maszyn importowanych.

HENAR jest rodzinna firmą zajmującą się projektowaniem, wykonywaniem i wdrażaniem rozwiązań związanych z szeroko pojętą automatyzacją przemysłu.

Produkty i usługi

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, od:
- fazy projektu (za którą odpowiedzialne jest nasze biuro konstrukcyjne)
poprzez
- fazę wykonania (doświadczeni pracownicy mający do dyspozycji wysokiej klasy i nowoczesny park maszynowy)
aż do:
- fazy wdrożenia (pomożemy w montażu , dokonamy wstępnego rozruchu urządzeń, a także naniesiemy ewentualne poprawki)
W wykonywanych urządzeniach montujemy układy elektroniczne, hydrauliczne i pneumatyczne renomowanych firm polskich i zachodnich.

Urządzenia przez nas projektowane i wykonywane na zamówienie spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa oraz jakości i służą naszym Klientom przez wiele lat. Świadczymy usługi z najwyższą starannością i dbałością o klienta.

Marki i specjalizacje

Kierownictwo firmy to doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem, znający branże "od podszewki".
W biurze projektowym pracują doskonali konstruktorzy mający do dyspozycji nowoczesny sprzęt komputerowy, oraz specjalistyczne oprogramowanie.
Załoga to wysokiej klasy specjaliści - byli pracownicy Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie oraz Centrum Badawczo-Konstrukcyjnego Obrabiarek w Pruszkowie w zakresie projektowania, wykonawstwa i wdrożeń.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

automatyzacja przemysłu, prototypy maszyn i urządzeń, części na zamówienie, modernizacja linii technologicznych, obróbka metalu, cięcie, gięcie, toczenie, frezowanie, obróbka aluminium, projekty urządzeń, prace spawalnicze, wykonywanie specjalistycznego i skomplikowanego oprzyrządowania, mechanizacja i automatyzacja produkcji, wykonywanie prototypowych urządzeń produkcyjnych, kompletowanie nowych i modernizacja istniejących linii technologiczny, konstrukcje stalowe, konstrukcje aluminiowe, prace spawalnicze, spawanie metali, obróbka metali, cięcie metali, gięcie metali, tłoczenie metali, toczenie metali, frezowanie, obróbka skrawaniem, urządzenia produkcyjne, produkcja urządzeń produkcyjnych, linie technologiczne,