Pigmentologia S.C.

Dystrybucja produktów malarskich.

Oferta

Emulsje
ŚCIANA
SUFIT

Emalie
DREWNO
IMPREGNATY
LAKIEROBEJCE
OLEJE DO DREWNA
ALKIDOWE
METAL
ALKIDOWE

GRUNTY / GRUNTOEMALIE
NARZĘDZIA MALARSKIE
ANZA
PĘDZLE PLATINUM
PĘDZLE ELITE
PĘDZLE BASIC
INNE

AKCESORIA MALARSKIE
PRODUKTY PRZEMYSŁOWE
PRODUKTY DEKORACYJNE

dystrybucja produktów malarskich, akcesoria malarskie, narzędzia malarskie, maszyny malarskie, farby do ścian, farby do sufitów, farby do elewacji, farby do drewna, farby do metalu, farby lateksowe wewnętrzne, farby Tikkurila, farby Beckers, farby Jedynka, tynki dekoracyjne, tapety, tynki złote, srebrne farby, lazury perłowe, farby fluoroscencyjne, farby magnetyczne, farby do malowania tablic w czarnym kolorze, farby z mieszalnika, akcesoria malarskie firmy Anza,wałki malarskie, pędzle malarskie, agregaty malarskie Wagner, agregaty malarskie Titan, agregaty malarskie Speeflo, elektronarzędzia Festool, pędzle platinum

Produkty i usługi

Pigmentologia to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją produktów malarskich, posiadająca na ich temat szeroką wiedzę wspartą długoletnim doświadczeniem.

Specjalizujemy się w farbach do wszystkich powierzchni (m.in. ścian i sufitów, drewna i metalu, elewacji), zapewniamy szeroką gamę kolorów, technik dekoracyjnych, jak również możliwość barwienia na miejscu. Farby są przyjazne dla zdrowia i środowiska.
W naszej ofercie znajdują się ponadto akcesoria, narzędzia i maszyny malarskie.

Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Naszą ofertę stale poszerzamy o nowe oraz nowoczesne produkty.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.

Marki i specjalizacje

Emulsje
ŚCIANA
SUFIT
Emalie
DREWNO
IMPREGNATY
LAKIEROBEJCE
OLEJE DO DREWNA
ALKIDOWE
METAL
ALKIDOWE
Tynki elewacyjne
MINERALNE
AKRYLOWE
SILIKATOWE
SILIKONOWE
KLEJE ELEWACYJNE
GRUNTY / GRUNTOEMALIE
AKCESORIA ELEWACYJNE
KOŁKI
SIATKA
LISTWY STARTOWE
INNE PROFILE ELEWACYJNE
NARZĘDZIA MALARSKIE
ANZA
PĘDZLE PLATINUM
PĘDZLE ELITE
PĘDZLE BASIC
INNE
AKCESORIA MALARSKIE
PRODUKTY PRZEMYSŁOWE
PRODUKTY DEKORACYJNE
TIKKURILA
CREATIVA
FOX DEKORATOR

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

tikurila, tikkurilla, tikurilla, farba tablicowa, farba beckers, farba becker, farby beckers, farby becker, farby akrylowe, farby do mebli, farba do mebli, kolory farb, farby do drewna, impregnat do drewna, farba, farby do ścian, beton dekoracyjny, farba magnetyczna, beckers kolory, farba do betonu, farby do betonu, farby tikkurilla, farba tikkurilla, oleje do drewna, beckers farba, lakierobejce, farba akrylowa, gładź szpachlowa, farby do kuchni, farba do łazienki,