Proel

Cyfrowe domofony, videodomofony, kontrola dostępu.

Oferta

Firma PROEL specjalizuje się w produkcji systemów domofonowych przeznaczonych zarówno do budynków wielorodzinnych jak i do domów wolnostojących. Dzięki 20-letniej obecności na rynku i nowoczesnym technologią znajduję się w czołówce producentów domofonów w Polsce.

Jest niekwestionowanym liderem dwu przewodowych cyfrowych systemów domofonowych, które produkuje od początku swojej działalności.

Najnowszym wyrobem firmy PROEL jest klawiatura domofonowa KDC Seria 3000. Urządzenie to posiada duży, podświetlany i czytelny wyświetlacz LCD, na którym można prezentować informację o spisie lokatorów i skróconą informację o sposobie korzystania z klawiatury, która została wykonana w formie panela dotykowego, o regulowanej czułości.
Jest podświetlona dla zwiększenia komfortu użytkowania w nocy, a dodatkowo oznakowana alfabetem Braile’a, co umożliwia korzystanie z niej osobom niedowidzącym (zgodnie z wymaganiami UE).

Obudowa klawiatury KDC Seria 3000 wykonana jest z tłoczonego aluminium.

Produkty i usługi

Kaseta domofonu KDC seria 3000 – NOWOŚĆ!!!
Aparat cyfrowy PC 255
Aparat analogowy PA 456
Centrala domofonu MCD 1803
Centrala domofonu MCD 1803 Master
Centrala domofonu MCD 1803 Slave
Centrala domofonu MCD 1803 Video
Kaseta domofonu standard KDC 1803
Kaseta domofonu wzmocniona i podświetlana KDC 2003
Kaseta domofonu wzmocniona wideo KDC 2003 V
Podświetlane Listy lokatorów LL 1803 LL 2003

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

domofony, domofon cyfrowy, domofon analogowy, monitor, centrala domofonu, aparat cyfrowy, aparat analogowy, systemy domofonowe, system analogowy, kamera, klawiatura, instalacje domofonowe, wideodomofony, aparat domofonu, lista lokatorów, domofon, systemy cyfrowe, system domofonów, zestawy domofonowe, daszki do klawiatur, zabezpieczenie mieszkania, montaż videofonów, montaż bramofonów,