Cramo Sp. z o.o.

Wynajem maszyn budowlanych.

Oferta

Oferta Cramo obejmuje maszyny i urządzenia:
- do prowadzenia robót rozbiórkowych – kompresory, młoty i wiertarki
- do prac drogowych i ziemnych – walce, ubijaki i zagęszczarki, lekkie wywrotki, koparki i ładowarki
- do prac betoniarskich – betoniarki, zacieraczki, listwy wibracyjne, buławy i wibratory
- do robót wysokościowych – podesty nożycowe i teleskopowe, drabiny, wieże jezdne, rusztowania warszawskie, windy towarowo osobowe, kosze, transportery, wciągarki i zsypy segmentowe
- do robót ogólnobudowlanych - spawarki, zamrażarki, zgrzewarki do rur, ogrzewacze, osuszacze, klimatyzatory, pompy, wyrzynarki, pilarki, piły, bruzdownice, gwintownice gilotyny, szlifierki, strugi, frezarki, giętarki, urządzenia pomiarowe i czyszczące.
Infrastrukturę i zaplecze placu budowy: kontenery biurowe i socjalne, moduły mieszkalne, ogrodzenia, i agregaty prądotwórcze.

Produkty i usługi

Cramo dysponuje jedną z największych flot walców drogowych w Polsce. W ofercie posiadamy maszyny budowlane i konstrukcyjne, platformy robocze, specjalistyczne podnośniki, rusztowania, kontenery i moduły mieszkalne w wysokim standardzie.


Cramo jako druga co do wielkości firma rentalowa w Europie współpracuje z największymi partnerami w branży. W Polsce są to takie firmy jak: Skanska, Warbud, Mostostal, Strabag czy Budimex. Pomagamy budować drogi i mosty, centra handlowe i logistyczne, stadiony, obiekty przemysłowe, szkoły, uczelnie i osiedla mieszkaniowe.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

wynajem sprzętu budowlanego, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wypożyczalnia elektronarzędzi, wynajem maszyn budowlanych, wynajem koparki, wypożyczalnia rusztowań, wynajem minikoparki, wynajem koparek, wynajem agregatów prądotwórczych, wynajem podnośników,