"GRESPOL" Bezpośredni importer gresu polerowanego i granitu

Bezpośredni importer gresu polerowanego i granitu.

Oferta

Jesteśmy bezpośrednim importerem gresu polerowanego, w ten sposób unikają Państwo zbędnych marży. Płytki z gresem polerowanym cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ są trwałe i odporne na zaplamienie. Nie bez znaczenia jest też ich ogromna wytrzymałość na ścieranie, szczególnie w miejscach, gdzie na butach wnosi się do domu drobny piasek i brud. Gres polerowany jest twardszy i bardziej odporny na ściernie niż terakota. Płytki z gresu polerowanego mają małą nasiąkliwość, dzięki czemu nie robią się na nich plamy. Obecnie często stosuje się gres polerowany, który dostępny jest w różnych kolorach i fakturach. Zastosowanie gresu polerowanego jest praktyczne, gdyż nie sprawia większych kłopotów przy użytkowaniu i konserwacji a poza tym jest bardzo estetyczny i nadaje pomieszczeniom klasę.

Produkty i usługi

Kamienne ściany mogą mieć wyrazistą fakturę albo być doskonale wyszlifowane i idealne gładkie. Z kamienia można wykonać wiele elementów wystroju wnętrz. Kamienie mogą być też wykorzystywane do układania na ścianach, podłogach w salonie, hallu, łazience i kuchni.

Najodporniejsze na wszelkie szkodliwe oddziaływania (a więc najtwardsze) są granity.

Kamień zwykło się bowiem uważać za symbol trwałości.

Inwestycją na wiele pokoleń może być posadzka z kamienia. To materiał ceniony za trwałość, odporny na zużycie. Jego naturalne piękno opiera się czasowi.

Charakterystyczna struktura i ziarnistość wielu rodzajów kamieni z wielkim się pogłębia, staje się coraz bardziej wyrazista.
Jeśli zmatowieje lub wytrze się, można go wielokrotnie odnawiać.

Marki i specjalizacje

- gres
- płytki ceramiczne
- płytki
- gres polerowany
- granit
- płytki granitowe
- płytki łazienkowe
- płytki kuchenne
- płytki elewacyjne
- gresy
- gres szkliwiony
- posadzki z kamienia
- posadzki kamienne
- gres chiński
- płytki podłogowe
- kafelki
- panel gresowy
- panele gresowe

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

płytki ceramiczne, gres polerowany, płytki granitowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki elewacyjne, gresy, gres szkliwiony, posadzki z kamienia, posadzki kamienne, gres chiński, płytki podłogowe, kafelki, importer gresu, importer gresu polerowanego, importer granitu, płytki podłogowe, ściany z kamienia, panel gresowy, panele gresowe, płytki gresowe, płytki do łazienki, gres do kuchni, gres do garażu, gres do salonu, gres do przedpokoju, gres do biura, gres do białej kuchni, gres elewacyjny, gres do holu,