Grupa 5 Architekci Sp. z o.o.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w czasie całego cyklu inwestycyjnego.

Oferta

Projektujemy budynki biurowe, użyteczności publicznej, zespoły mieszkaniowe, domy jednorodzinne, wnętrza, a także rozbudowy i adaptacje budynków istniejących.

W zakres oferowanych usług wchodzi:
- pomoc przy uzyskiwaniu Decyzji o Warunkach Zabudowy
- sporządzanie projektów koncepcyjnych
- opracowywanie projektów budowlanych - pełnej dokumentacji projektowej koniecznej do uzyskania pozwolenia na budowę
- przygotowywanie rysunków wykonawczych
- sporządzanie kosztorysów kontrolujących wykonalność projektów w ramach założonego budżetu
- doradztwo i nadzór autorski na budowie
- prowadzenie nadzoru inwestorskiego
- inwestorstwo zastępcze
- opieka projektowa nad zrealizowanym budynkiem
- sporządzanie materiałów reklamowych promujących inwestycję
- doradztwo w wyszukiwaniu terenów pod inwestycję

Produkty i usługi

Zapewniamy wysoce innowacyjne i twórcze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wierzymy, że udana współpraca z Inwestorem skutkuje obustronnym sukcesem. Od chwili powstania w 1998 r. możemy poszczycić się różnorodnym i obszernym dorobkiem realizacyjnym. W naszym portfolio znajdą Państwo zarówno zespoły budynków mieszkalnych i biurowych, jak też obiekty użyteczności publicznej. Współpracowaliśmy także przy realizacjach tak prestiżowych jak biurowiec Metropolitan w Warszawie, czy Ambasada Królestwa Niderlandów. Jesteśmy dumni, iż obiekty przez nas współtworzone uznawane są za projekty najwyższej klasy wyznaczające nowoczesne standardy polskiej architektury, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia. Spółką, która zatrudnia na stałe ok. 30-stu architektów i współpracuje z ponad setka najwyższej klasy projektantów i specjalistów z różnych branż, zarządza sześciu wspólników i partnerów. Posiadamy nowoczesną siedzibę w sercu warszawskiego Mokotowa.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

architekci, biuro architektoniczne, projektowanie, budynki biurowe, budynki mieszkalne, budynki publiczne, pracownia projektowa, projekty budowlane, architekt, biura projektowe, architektoniczne biura, biura architektoniczne,