Technikon-BR Andrzej Górecki

Dostarczamy rozwiązania Pibomulti, Hydrokomp i NMH dla produkcji seryjnej.

Oferta

Jesteśmy zespołem konstruktorów, technologów i programistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wysokowydajnych metod wytwarzania detali i ich montażu. Swoje doświadczenia zbieraliśmy w dużych biurach konstrukcyjnych, technologicznych, w dużych zakładach przemysłowych i przedstawicielstwach firm zagranicznych. Mieliśmy okazję poznać nowoczesne technologie, rozwiązania, maszyny i narzędzia stosowane przy wysokowydajnej produkcji. Przez te wszystkie lata aktywnie tworzyliśmy tego typu technologie, maszyny i narzędzia.

Automatyzacja produkcji seryjnej:

Zajmujemy się nią od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas śledzimy rozwój technologii i konstrukcji maszyn w zakresie automatyzacji obróbki skrawaniem, pomiarów na lub przy obrabiarce oraz automatyzacji montażu.

Pibomulti:

Głowice narzędziowe do obróbki skrawaniem do centrów obróbkowych i maszyn specjalnych. Głowice kątowe, wielowrzecionowe, rewolwerowe i multiplikatory.

Produkty i usługi

Hydrokomp:

Komponenty hydrauliczne do zamocowań hydraulicznych na obrabiarkach. Złącza sprzęgające do centrów obróbkowych i maszyn, elementy zamocowań hydraulicznych do produkcji seryjnej, złącza obrotowe hydrauliczne, pneumatyczne i elektryczne oraz zasilacze hydrauliczne do zamocowań na obrabiarkach.

Obrabiarki i stanowiska specjalne:

Obrabiarki zadaniowe i specjalne realizowane na zamówienie do obróbki detali i montażu części mechanicznych. Maszyny przeznaczone do realizacji produkcji seryjnej również z wykorzystaniem robotów przemysłowych.

Maszyny i urządzenia:

Wraz z firmą NMH możemy zaoferować maszyny używane w produkcji seryjnej do montażu mechanicznego zespołów, pomiarów i testowania w procesie produkcji, przyrządy mocujące detale na obrabiarkach i chwytaki do robotów przemysłowych.

Marki i specjalizacje

* Hydrokomp
* NMH
* Pibomulti

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

przemysłowe urządzenia, maszyny przemysłowe, komponenty hydrauliczne, hydrokomp, systemy sprzęgające, zamocowania, elementy hydrauliczne, nmh, pibomulti, głowice narzędziowe, zespoły mechatroniczne, maszyny w zakresie obróbki skrawaniem, głowice narzędziowe do obróbki skrawaniem, głowice kątowe, głowice wielowrzecionowe, multiplikatory, automatyzacja obróbki skrawaniem, robotyzacja obrabiarek cnc, automatyzacja obrabiarek cnc, obrabiarki do skrawania metali - producent, maszyny specjalne - projekty,