ZUT Rm-Instal

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno -wywiewnej.

Oferta

Dobrze wykonana i eksploatowana instalacja wentylacyjna i chłodnicza pozwala na utrzymanie prawidłowych warunków klimatycznych, sanitarnych oraz na obniżeniu kosztów eksploatacyjnych.

Oferty dodatkowe:
Świadectwa energetyczne
Przewierty
Wypożyczalnia elektronarzędzi

Produkty i usługi

W zakresie usług wentylacyjnych:
- wentylacja socjalna
- wentylacja przeciwpożarowa
- wentylacja oddymiająca
- wentylacja chemiczna

Wentylację p.pożarową i oddymiająca wraz z zabezpieczeniami przepustów i przegród, wykonywanie kanałów oddymiających wykonujemy w technologii PROMONT. Swoim klientom oferujemy rozwiązania inwestycyjne wszystkich central wentylacyj-nych dostępnych na rynku krajowym.
Dla urządzeń już pracujących prowadzimy pełny zakres serwisu - w tym napraw , remontów i modernizacji instalacji.
Prowadzimy pełny zakres prac serwisowych i instalatorskich dla urządzeń chłodni-czych w tym chłodnictwa przemysłowego i instalacjach klimatyzacji komfortu i klimaty-zacji technologicznej, agregatów zimnej wody, osuszaczy i nawilżaczy powietrza. Wykonujemy swoje prace w obiektach komercyjnych, użyteczności publicznej jak i dla klientów indywidualnych.

Opinie

Instalacja centralnego ogrzewania przez firmę Rm Instal została wykonana na wysokim poziomie. Terminowo, solidnie i w dobrej cenie. Profesjonalnie doradzili mi w wyborze odpowiedniego systemu. Jestem zadowolony zarówno z pomocy teoretyczne, jak i z montażu. Muszę przyznać, że to była jedyna firma w okolicy, która zaoferowała mi całość w przyzwoitej cenie.
Profesjonalnie wykonali ocieplenie mojego domu. Atrakcyjna cena, rzetelność i terminowe Wykonanie, usługi świadczone z ogromnym doświadczeniem i wiedzą osób pracujących w RM INSTAL. Jestem zadowolony.
Zaświadczam, iż firma RM INSTAL spełniła moje oczekiwania naprawiając system wentylacyjny w naszej firmie. Terminowo i rzetelnie wykonali usługę, a co najważniejsze profesjonalnie - tak, że nie musiałem zgłaszać żadnych reklamacji. Szczerze polecam Państwu firmę RM INSTAL, ponieważ jest uczciwa i fachowa.
Rekomenduję firmę RM- INSTAL, ponieważ w swojej pracy niejednokrotnie wykazali się niebywałym doświadczenie a każdą usługę wykonali profesjonalnie, dokładnie i w atrakcyjnej cenie. Są terminowi i solidni. Naprawa, serwis, bądź diagnostyka odbywa się fachowo, przez osoby doświadczone, w pełni wykwalifikowane, całkowicie znające się na rzeczy. Indywidualne podejście do klienta, usługi wykonane z należytą starannością. Nic - tylko korzystać. Pozdrawiam, Ramtex

Słowa kluczowe zwiń

wentylacja, świadectwa energetyczne, klimatyzacja, budownictwo hydroizolacja, domy energooszczędne, budowa domów jednorodzinnych, budowa i wykończenia pod klucz, wykańczanie wnętrz, generalne wykonawstwo, budowa domów wielorodzinnych, inwestycje budowlane, instalacje fotowoltaiczne, budownictwo niskoenergetyczne, dom pasywny, budowa domów, budowa domu, budowa domów pod klucz, dom energooszczędny, wykończenia wnętrz, instalacje sanitarne, prace instalacyjne, wykończenia, pompy ciepła, docieplenia budynków, izolacja poddaszy, panele fotowoltaiczne, tynki zewnętrzne, wykończenia wnętrz pod klucz, budynki przemysłowe energooszczędne, budynki użyteczności publicznej energooszczędne,