"Milkam" Usługi Betoniarsko-Kamieniarskie Andrzej Milaniuk

Wysoka jakość, profesjonalizm.

Oferta

W naszej ofercie:
- kominki,
- nagrobki,
- tablice nagrobkowe,
- tablice pamiątkowe,
- Wazony z granitu,
- wazony z marmuru,
- donice z granitu,
- donice z marmuru,
- nagrobki pojedyńcze,
- nagrobki podwójne,
- nagrobki dziecięce,
- blaty kuchenne,
- parapety,
- posadzki,
- schody,
- stoły,
- ławy,
- kwietniki.

Produkty i usługi

Działamy na rynku Polski od wielu lat.
Specjalizujemy się w usługach kamieniarskich. Wykonujemy nagrobki, kominki, tablice pamiątkowe, blaty, schody, parapety.
Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość naszych usług przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Podczas wszystkich lat działalności nasza firma zrealizowała szereg usług, zlecanych przez klientów. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidym i rzetelnym.

Nowość !

Spieki kwarcowe
Spieki, stworzone z naturalnych materiałów, takich jak iły łupkowe, skały granitowe i pigmenty ceramiczne, nie emitują żadnych substancji do środowiska i mogą być łatwo mielone, a następnie poddane procesowi recyklingu dla zastosowania w innych procesach produkcyjnych.

Zastosowanie:
- pokrycia podłóg, sufitów, ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków

- blaty kuchenne i łazienkowe

- schody wewnętrzne i zewnętrzne, schody podwieszane

- okładzin

Marki i specjalizacje

Zaawansowane technologie zastosowane w procesie produkcyjnym płyt, sprawiają, że spieki kwarcowe są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji oraz odporne na mróz, ogień, pleśń i promienie UV, nie zmieniają koloru, parametrów o właściwości.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

blaty kuchenne ze spieki kwarcowej i z granitu, kominki ze spieki kwarcowej i z granitu, polecany kamieniarz, posadzki ze spieki kwarcowej i zgranitu, parapety ze spieki kwarcowej i z granitu, schody z granitu, schody z marmuru, parapety z granitu, scjody ze spieki kwarcowej i z granitu, kominki z granitu, blaty kuchenne z granitu, zlewy ze spieki kwarcowej, elementy budowlane, elementy sakralne, posadzki z marmuru, kominki z marmuru, blaty kuchenne z granitu, kamieniarz, blat kuchenny, parapety z marmuru, spieki kwarcowe, kwarcowe spieki, ociekacze ze spieki kwarcowej, spieka kwarcowa, elementy wykończeniowe ze spieki kwarcowej, blaty łazienkowe ze spieki kwarcowej, wykończenia ze spieki kwarcowej,