Marek Piekarski Skala

Gładzie z agregatu, gładzie maszynowe

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do wspólnot mieszkaniowych ,Deweloperów i Zarządców Nieruchomości
Biur ,magazynów i średnich inwestycji
Prywatnych przedszkoli ,przychodni lekarskich oraz obiektów użytkowych
GŁADZIE GIPSOWE, ANGIELSKIE, BEZPYŁOWE, POLIMEROWE, WAPIENNE
Wykonujemy wykończenia powierzchni ścian angielską metodą MULTI-FINISH. Gładzie tradycyjne oraz te nakładane agregatem hydrodynamicznym, których nie trzeba szlifować. Multi-finish, GŁADŹ BEZPYŁOWA - pochodzi ona z Wielkiej Brytanii i jest doskonała do wykorzystania zamiast tradycyjnych gładzi szpachlowych.
Do szlifowania gładzi tradycyjnej wykorzystujemy sprzęt najnowszej technologii, który pochłania 95% pyłu.
Przed przystąpieniem do pracy wszystkie drzwi i okna oraz podłogi zabezpieczamy folią ochronną .
Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną i stosujemy najwyższej klasy narzędzia oraz dobieramy optymalnie najlepsze materiały.
Ceny są różne i uzgadniane indywidualnie po obejrzeniu zlecenia. Ze względu na różnor

Produkty i usługi

Gładzie gipsowe maszynowo.
Oferujemy Państwu wykonanie gładzi gipsowej za pomocą agregatu hydrodynamicznego do natrysku szpachli bez udziału powietrza. Pracujemy na amerykańskim sprzęcie Graco T-Max 506. Dzięki temu wykonujemy prace nawet pięcio krotnie szybciej niż metodami tradycyjnymi. Materiał jest nakładany wszędzie o jednakowej grubości i nie ma wielkich jego strat. Cztero osobowa ekipa może wykonać nawet do 600 m2 gładzi w ciągu dnia. Stosujemy różne rodzaje szpachli, zarówno te gotowe jak i suche.
Docieranie gładzi wykonujemy za pomocą szlifierki Festool Planex zintegrowanej z odkurzaczem pochłaniajacym kurz.
Wykonujemy gładzie gipsowe w mieszkaniach oraz lokalach usługowych. Zarówno w nowych obiektach jak i starych wymagających renowacji.

Malowanie
Malownie natryskowe lub manualnie. Do malowania natryskowego uzywamy agregatu hydrodynamicznego Titan, co pozwala na szybkie i równomierne nanoszenie materiału. Malowanie wykonujemy również za pomocą wałka i pędzla. W zależności

Marki i specjalizacje

Malowanie agregatem wykonujemy podczas prac wielkopowierzchniowych od 300 m2 wzwyż w danym kolorze bez względu na rodzaj budynku.
Przed malowaniem zabezpieczamy powierzchnie takie jak: okna, podłogi, drzwi, parapety.
Dla Deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych indywidualne cenny do ustalenia - zapraszamy
Wykonujemy m
lokali. Przy małych powierzchniach i wielu kolorach stosujemy metodę malowania tradycyjnego czyli wałkami.

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

wykonanie gładzi agregatem natryskowym wraz z szlifowaniem, malowanie dwukrotne farbami emulsyjnymi metodą tradycyjną, malowanie natryskowe, gładzie angielskie, remonty klatek schodowych, wykanczanie przedszkoli, klatki schodowe biura punkty usługowe, gładzie gipsowe w obiektach uzytkowych, gładzie bezpyłowe, gładzie polimerowe, multi-finish, malowanie agregatem, remonty hal przemysłowych, remonty magazynów, wykonczenia stanów deweloperskich, doradztwo materiałowe, kosztorysy, usługi dla wspólnot mieszkaniowych i firm, zdzieranie starych powłok szlifierką renowacyjną, obiekty przemysłowe gładzie,