"Tossa" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzegorz Kopiec

Robimy na zamówienie szafy wnękowe

Produkty i usługi

Do naszych sukcesów można zaliczyć bardzo szybki rozwój firmy oraz to co dla nas najważniejsze zadowolenie klientów. Wraz ze wzrostem rozwoju firmy staramy się stawać coraz bardziej atrakcyjni. Szereg promocji oraz bardzo atrakcyjna cena mb powoduje że jesteśmy częściej wybierani z pośród dużej konkurencji.
Robimy na zamówienie szafy wnękowe, meble kuchenne, garderoby, wnęki, meble na wymiar.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tossa powstało w 1991r. Początkowo firma zajmowała się usługami w zakresie naprawy mebli oraz remontami mieszkań. Od 1993 r. firma nasza profesjonalnie zajęła się projektowaniem mebli, w szczególności mebli kuchennych.
Aktualnie zakład wykonuje usługi z zakresu: meble kuchenne, pokojowe zaprojektowane w naszej firmie lub z powierzonych wzorów, szafy z drzwiami przesuwnymi, projektowanie, aranżacja, montaż, wystrój wnętrz - sklepów, aptek, banków itp.

Możliwość konsultacji z klientem poza godzinami otwarcia biura pod nr tel. 604936345

Marki i specjalizacje

Kuchnie na wymiar, garderoby, wnęki, szafy z drzwiami suwanymi.
Nasi partnerzy:

* Astin
* Belmeb
* Magura
* Krono
* Kronospan Mielec
* Meblotex

Opinie

Słowa kluczowe zwiń

kuchnie na wymiar, garderoby, wnęki, szafy z drzwiami suwanym, meble na wymiar, szafy wnękowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, meble kuchenne, meble na zamówieni, meble dla sklepów, meble dla aptek, meble dla banków, zabudowy wnęk, meble do kuchni, meble do biur, zabudowy drewniane, meble pokojowe, meble łazienkowe, aranżacja wnętrz, szafy na zamówienie, szafy na wymiar, meble, meble drewniane,